“Bodrum’da Tatil Fiyatına Yazlığınız olsun.”

ANDANOS

Antik çağlardan beri bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan Bodrum Bargilya bölgesinde yer alan Andanos Residence, tarihi dokusunun yanı sıra tasarım ve uygulamadaki muhteşem detaylarla yaratılan rüya gibi konforunu sevdiklerinizle paylaşacağınız istediğiniz kadar değil, hayal ettiğiniz kadar ayrıcalıklı yaşam ve tatil olanaklarıyla sizleri bekliyor. Adını antik çağlarda yörede yaşamış bulunan Karia’ların da bölgede kurduğu kentten alan Andanos Residence da bambaşka bir Bodrum bulacaksınız.

TATİL

Tatil ; gezmek, eğlenmek, dinlenmek, günlük rutininin dışına çıkmak demektir. Kendinizi yenilemeniz, zihninizi ve bedeninizi stresten arındırmanız ve iş yaşantınızda verimli olabilmeniz için gereklidir.

Her ailenin ve kişinin ihtiyacı olan tatil, günümüz ekonomik şartlarında bütçemizi zorlamakta ve hatta bir haftalık tatil için bir yıl para biriktirmek gerekmektedir. Andanos Residence üyeleri ise tatilin başkenti Bodrum’da zeytin ve çam ağaçlarının süslediği eşsiz bir doğanın kalbinde ömür boyu tatil yapmanın eşsiz ayrıcalığını yaşarlar.

ANDANOS RESİDENCE

Andanos Residence da 57.000 metrekarelik alanın 38.000 m2’si yeşil alana ve rekreasyon alanlarına ayrıldı. Andanos Residence da 10 dönüm araziye sahip bir koru, mini golf sahası, yürüyüş ve koşu parkuru, açık hava aletli spor alanı, mini golf, çocuk parkı, anfi tribün ve dinlenme alanlarının yanı sıra, 300 m2 açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, aquapark, çocuk aquaparkı, rafting parkuru, dalga havuzu, yağmur havuzu, macera duşu, sauna, buhar odası, masaj odası, kapalı spor salonu, kapalı Thalossa terapi havuzu, restaurant, havuz bar ve güneşlenme terası, vitamin bar, lobi, oyun salonu, bilardo masaları, snack bar, market, mescit ve sinema gibi bir dolu ayrıcalıklı aktivite sizleri bekliyor.

Andanos Residence üyesi olarak ayrıca uluslararası değişim sistemi üyeliğiyle beraber bir çok ülkede, bir çok tatil yerinde değişim yapma imkanıyla “ tatilin pasaportunu” da alacaksınız.

Dubleks, 1+1, 3+1 ve stüdyo dairelerden meydana gelen Andanos Residence da size uygun bir seçenek mutlaka vardır. Bodrum’da yaşam ve tatilin doyumsuz güzelliklerine kesintisiz sahip olmak için siz de Andanos Residence da yerinizi alın, Residence konforu ve hizmetiyle tatilin ve Bodrum’un tadına varın.